Zaujíma vás

Čítačka s písačkouHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou pozýva všetky prázdninujúce deti na posledný Letný štvrtok pod názvom Štvrtok s čarovným štetcom, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 22. augusta o 10.00 hod.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu

Piatky pre matkyHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na stretnutie s detskou psychologičkou a pedagogičkou na tému „Škôlku hravo zvládneme! Alebo 7 rád, ako ľahšie zvládnuť nástup do MŠ“. Mamičky si oddýchnu a detičky sa zahrajú... Tešíme sa na Vás 23. augusta 2019 o 10.00 h v knižnici.

Knihy na letnú dovolenkuNevieš akú knihu si zobrať na dovolenku? Nechaj sa inšpirovať u nás. Všetky knihy nájdeš v knižnici vo svojom okolí.

Ak si chceš tento zoznam stiahnuť, tak to sa pozri na web stránku http://www.sakba.sk/?page=aktuality

Leto je v plnom prúde, tak si vyberte tú svoju obľúbenú.

Vážení čitatelia, v dňoch 12. a 13. augusta 2019 bude Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou zatvorená z dôvodu technickej odstávky systému Virtua v SNK v Martine.

Vypožičané knihy môžete vrátiť do biblioboxu pred budovou knižnice.

Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Čítačka s písačkouHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou vás pozýva na nasledujúci letný štvrtok, ktorý sa uskutoční dňa 15. augusta 2019 o 10 hod. s názvom Štvrtok v znamení rozprávok z celého sveta. Z rozprávkového kráľovstva k nám príde ilustrátor a spisovateľ Ján Pochanič, ktorý sa netradične prenesie do rozprávky a možno vykúzli aj nejaké krásne prekvapenie. Podujatie je realizované v rámci projektu Čítačka s písačkou, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu. Tešíme sa na všetky deti.