Zaujíma vás

GibischHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás pozývajú na vzdelávací seminár, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 16. mája 2019 o 11.00 hod. Lektorom seminára bude Mgr. Roman Gie­bisch, PhD., vedúci Oddelenia vzdelávania Národnej knižnice ČR v Prahe. Odborný seminár je určený pre knihovníkov a pedagógov materských aj základných škôl.

Čítať ďalej...

lesHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou v spolupráci s Lesmi Slovenskej republiky, š. p. organizuje v piatok 3. mája 2019 podujatie s názvom Les ukrytý v knihe. Na stretnutí s lesníkmi sa deti dozvedia mnoho zaujímavých informácií z oblasti lesa a prírody. Naučia sa, akým spôsobom môžu prispieť k ochrane lesov a životného prostredia.

Čítať ďalej...

pckurzHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou pripravuje bezplatný POČÍTAČOVÝ KURZ PRE SENIOROV pre začiatočníkov. Prvé stretnutie sa uskutoční 6. mája 2019 o 10.00 hod.

Kurz v rozsahu 12 hodín je rozdelený na 6 stretnutí, vždy v pondelok predpoludním.

Čítať ďalej...

Murin1Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou vás vo štvrtok 25. apríla o 10.00 h a o 15.00 hod pozýva na stretnutie so spisovateľom a vedcom Gustávom Murínom. Témou stretnutia bude problematika mafie na Slovensku, ktoré je vhodná pre stredoškolskú mládež aj širokú verejnosť.

Čítať ďalej...

FotokurzHornozemnplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj prippravujú Fotografický kurz s profesionálnou fotografkou Mgr. art Zuzanou Križanskou 17. 5. 2019 so začiatkom o 8.30 h. Tešíme sa na budúcich fotografov.

Čítať ďalej...