Zaujíma vás

LiFe VranovHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou, Prešovský samosprávny kraj a Mesto Vranov nad Topľou vás pozývajú na 1. ročník literárneho festivalu LiFe Vranov, ktorý sa uskutoční 5. -7. júna 2019.
Mesto Vranov nad Topľou navštívia známe osobnosti slovenského literárneho sveta. Otvorenie festivalu sa uskutoční v stredu 5. júna 2019 o 10.00 h na tribúne v priestranstve pred budovou knižnice.

Čítať ďalej...

LiFe VranovHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj pripravujú 1. ročník literárneho festivalu LiFe Vranov, ktorý sa uskutoční 5. - 7. júna 2019. Navštívia nás známe osobnosti slovenského literárneho sveta. Už teraz sa na všetkých tešíme!

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Jozef BanášHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás pozývajú na stretnutie so spisovateľom, diplomatom a topmanažérom Jozefom Banášom, ktoré bude v stredu 29. mája 2019 o 16.00 h v Hornozemplínskej knižnici. Jozef Banáš je slovenský prozaik, dramatik, diplomat a otec známej moderátorky Adely.
Vo vydavateľstve Ikar mu vyšli tituly: Zastavte Dubčeka (2009), Kód 9 (2010), Idioti v politike (2010, 2. vydanie), Sezóna

Čítať ďalej...

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou pokračuje s realizáciou literárno-tvorivých stretnutí PIATKY S FUTKOU s obľúbenou spisovateľkou pre deti a mládež Gabrielou Futovou. Cieľom stretnutí je podporiť u detí tvorivosť, kreativitu a záujem o literatúru a čítanie. Najbližšie stretnutie sa uskutoční 10. mája 2019 o 14.00 hod.

Čítať ďalej...

Hornozemplínska knižnica Vás pozýva na Kabelkový jarmok, spojený s burzou kníh, ktorý sa uskutoční pred knižnicou, v stredu 5. júna 2019 od 10.00 hod. v kabelke Vás čaká – PREKVAPENIE.

Preto si Vás dovoľujeme poprosiť, ak máte doma kabelku, ktorá Vás už omrzela, prípadne sa Vám nehodí farba, alebo ju už nebudete nosiť, darujte ju do knižnice!

Čítať ďalej...