Zaujíma vás

PozvánkaHornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj pozývajú na prezentáciu knihy regionálnej autorky Zuzany Kubačkovej Vy ste soľ zeme. Podujatie sa uskutoční 23. mája 2018 (streda) o 16.00 hod. v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou.
Tešíme sa na vás.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Spišský JeruzalemSpišský Jeruzalem

pozvánka na kultúrno-duchovný festival

17. - 20. mája 2018

Spišská Kapitula, Spišské Podhradie

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou v rámci projektu Čítačka s písačkou pripravuje stretnutie pre školy so známym spisovateľom pre deti a mládež Danielom Hevierom. Predpokladaný termín podujatia je v mesiaci máj alebo jún. V prípade záujmu o podujatie nás kontaktujte na tel.č. 057/4464468 alebo emailom detske(@)vthk.sk. Presný termín a čas podujatia zašleme prihláseným záujemcom. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu. Zároveň vyzývame všetky tvorivé deti vo veku 9 - 15 rokov, aby sa zapojili do projektu Chymeros, ktorý realizuje Daniel Hevier. Viac informácii nájdeš na stránke CHYMEROS.

Poz PiatkySFutkou4Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou v rámci projektu Čítačka s písačkou uskutoční ďalšie stretnutie s obľúbenou spisovateľkou pre deti a mládež Gabrielou Futovou pod názvom Piatky s Futkou.

Čítať ďalej...

Aby pamäť nestarla...

Konferencia s medzinárodnou účasťou

 

2. - 3. mája 2018

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Hotel PATRIOT, Ul. Boženy Němcovej, Vranov nad Topľou

 

Cestovné a ubytovanie hradí vysielajúca organizácia.

Kontaktná osoba:
Mgr. Daniela Molčanová
tel. 057/4880721, 0908066455

Prihlášku zašlite do 26.4.2018 na: molcanova(@)vthk.sk.
V predmete e-mailu uveďte PAMAT.

 

Pozvánka

Prihláška

Program